O naszej siłowni

Nasza siłownia zajmuje 125m2 i jest wyposażone w nowoczesny sprzęt i urządzenia umożliwiające m.in. ćwiczenia mięśni ramion (modlitewnik), pleców (drążki) oraz nóg ( maszyny na mięśnie czworogłowe i dwugłowe ud).

Zainteresowani rzeźbieniem mięśni klatki piersiowej mogą skorzystać z ławek do wyciskania oraz bramy. W sali siłowej jest do dyspozycji zestaw hantli od 2kg do 40kg, profesjonalne sztangi wraz z szerokim zestawem obciążeń, oraz Power Rack – ciężka klatka asekuracyjna, zapewniającą bezpieczeństwo podczas ćwiczeń z największymi ciężarami. Dla osób preferujących treningi typu „cardio” przygotowano bieżnię, wioślarze, orbitreki i rowerki.

Z siłowni można korzystać pod okiem trenera siłowego, który pomoże w doborze ćwiczeń odpowiednich dla każdego klienta.

W naszej siłowni znajduję się również atlas treningowy wyposażony w stos o wadze 80 kg, który zapewnia skuteczny trening mięśni również dla zaawansowanych sportowców. Boczny wyciąg, obrotowy o 160 stopni doskonale zapewnia izolowane ćwiczenia dla górnej części ciała i nóg. Na atlasie można wykonywać różne ćwiczenia min. :wyciskanie, wiosłowanie, uginanie bicepsów, prostowanie tricepsów, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej, butterfly oraz trening mięśni najszerszych grzbietu.

Oferta SPA

Centrum Sportowo-Rekreacyjne to kameralne miejsce dla pragnąc się zrelaksować po całym dniu pracy, skorzystać z dobrodziejstwa saun i zabiegów odnowy biologicznej. Na pragnących odrobiny komfortu, odprężenia przy dźwiękach relaksującej muzyki czekają kosmetyczki i masażystki w kompleksie gabinetu odnowy, saun; mokrej i suchej i mieniącego się światełkami jacuzzi.

W trosce o najwyższą jakość usług zadbaliśmy o to, by grono naszych specjalistów spełniało oczekiwania naszych klientów. Dobrany personel swoją wiedzą, doświadczeniem i kwalifikacjami zawodowymi wzajemnie się uzupełniając tworzy dla Państwa kompleksową usługę w zakresie estetyki ciała, personel, który kocha swoją pracę i stale pogłębiają swoją wiedzę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i kursach. Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej Odnowy Biologicznej w naszym SPA.

W naszym SPA można zarezerwować czas na wyłączność.